Alkatek Kamera & Güvenlik Sistemleri

2005 yılında kurulan ve kurulduğu günden itibaren de kalite politikasından taviz vermeden, ilk günkü heyecan ve engin deneyimleriyle yoluna devam eden Alkatek, ülkemizde marka değeri oluşturmuş, dünyada da ise ismini duyurmuş güvenlik ve alarm sistemleri sağlıyor.

10 yılı geçen ticari başarısı ve milyonlarca mutlu müşterisiyle günden güne büyüyerek yoluna devam eden Alkatek Güvenlik Sistemleri, geniş AR-GE ekipleri, donanımlı üretim alanları, kaliteli pazarlama ekipleri ve satış sonrası teknik desteğiyle %100 oranında memnuniyet sağlıyor.

Sektördeki lider ve öncü firmalardan olan Alkatek, öncelikle çağın teknolojisinin yakalanmasında ısrarcı çalışmalar yapıyor. Dünyada duyulan ve uygulanan tüm teknolojik gelişmeleri ülkemize getiren ve ilk uygulayıcılarından olan Alkatek, güvenlik sistemleri alanında müşterilerinin en rahat edeceği cihazları sunuyor.

Kaliteli cihazları, uzun süre dayanıklılık ve yüksek koruma sağlayan güvenlik sistemleriyle satışlarına yön veren ve her geçen gün müşteri ağını genişleten Alkatek alarm sistemleri ve güvenlik paketleri tamamen müşteriye özel şekilde sunulmakta ve yaşam alanları için en ideal güvenlik önlemleri sağlanmaktadır.

Yüzünü hep gelişimden taraf tutan ve ileri teknoloji cihaz sistemleriyle güvenlik duvarlarını maksimuma çıkara Alkatek, tamamen müşteri odaklı bir çalışma prensibi gösterir. Tamamen ihtiyaç dahilindeki güvenlik önlemlerini sunan ve yüksek performans gösteren cihazlarla bunu gerçekleştiren Alkatek uygun fiyat politikalarını da firma geleneği haline getirmiştir.

En uygun fiyatlarla en kaliteli güvenlik sistemlerine sahip olabileceğiniz tek adreslerden olacak Alkatek çevreye duyarlı, çağının teknolojisini kullanan ve kullanıcısına en iyi işlevselliği sunan ürünleri hayatınıza sokuyor. Kaliteli hizmeti, dayanıklı cihazları ve uygun fiyatları benimseyen yapısından asla taviz vermeden yoluna devam eden Alkatek sadece satış öncesinde değil satış sonrasında, montaj aşamalarında ve teknik servis desteğinde de alanındaki en başarılı isimlerden oluyor.

Alkatek Sizlere En Güvenli Ortamları Sunmaya Devam Ediyor

Genç ve dinamik bir ekibe sahip olan alkatek, aynı zamanda deneyimli, alanında uzman ve profesyonel çalışma arkadaşlarıyla yoluna devam ediyor. Ülkemizde birçok bireysel ve kamusal alanda iş yapan firmamız her zaman için yüksek ticari ahlakı ve etik kuralları kendisine baz alıyor. Her müşterisine ayrı özenle yaklaşan ve kaliteden taviz vermeyen ürünleriyle müşterilerine karşı hiçbir zaman mahcup olmayan firmamız başarısını gün geçtikçe katlıyor ve daha fazla kişiye korunaklı bir yaşam sunuyor.

Dünya standartlarında üretim yapan ve pazarlaması gerçekleştirilen Alkatek güvenlik sistemleri en hassas sensörlere sahiptir ve asla güvenlik zafiyetleri oluşturmazlar. Geniş teknik ekibimiz bunun için 7 gün 24 saat boyunca hizmet veriyor. Yapılan programalar sonucunda en ufak etkiyi bile algılayan ve anında çözüm önerisi sunan Alkatek güvenlik sistemleri sizlere hayatı kolaylaştıracak ve daha güvenli bir yaşam sağlayacaktır.

Her geçen gün gelişen üretim ağımız, her geçen gün gelişen satış ve pazarlama alanlarımız bizleri daha yüksek kaliteye sevk ederken, müşterilerimizden gelen memnuniyetler ise gurur duymamızı sağlıyor. Ülkemizi dünya pazarında en iyi şekilde temsil ediyor ve dünya standartlarında güvenlik sistemleri üreterek her açıdan kaliteli ve güvenli yaşam alanları oluşturuyoruz.

En uygun fiyat avantajları, en yüksek koruma sağlayan ürünleri ve güler yüzlü hizmetlerimizle sizlerin her daim için yanında yer almak isteriz. 10 yılı aşkın süredir nasıl güvenliğinizi bize emanet ettiyseniz ve oldukça da memnun kaldıysanız, bundan sonraki yıllarda da aynı güveni ve huzuru sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Bunun için gece gündüz çalışıyor ve dünyanın güvenliğini ayağınıza getirmeye uğraşıyoruz.

Ad Soyad *
Email*
Tel
Mesaj