İnterkom Sistemler

İnterkom Sistemleri

İNTERKOM SİSTEMLER

Ev ve işyerleri olmak üzere yaşam alanlarımızın birçok noktasında İnterkom Sistemler kullanmaya ihtiyaç duyarız. Can güvenliğimiz için kullanılan bu sistemler dünyanın ve ülkemizin en önde gelen markalarıdır. Ucuz interkom sistemler olarak piyasada birçok markaya da rastlayabilirsiniz. Alanımızda yeterli donanıma sahip bir firma olarak kararsız kaldığınız noktalarda bize danışabilirsiniz. Unutmayın ki iyi bir en iyi interkom sistemler sadece bu mecrada kendisini kanıtlamış markalarla sağlanır. Ev ve işyerleriniz için bu sistemleri kullanabilirsiniz.

İNTERKOM NEDİR?

Ev, bina veya işyerleri içerisinde kullanılmak üzere tasarlanmış, telefon ağından bağımsız çalışan sesli iletişim sistemleridir.

İnterkom sistemler genellikle ev güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılır. Görüntülü ve sesli kullanılan bu sistemler ile kapının ardında kim var görebilirsiniz.

İNTERKOM DAİRE İÇİ MONİTÖRLER

Network altyapısı kullanarak çalışan İnterkom sistemleri, birçok şeyi karşılamaktadır. Özellikle daire içi monitörler sayesinde kapınızın ardındaki ziyaretçilerinizi rahatlıkla görebilirsiniz.

Bu tip ürünler genellikle interkom iç ünite olarak tanımlanmaktadır.

DIŞ KAPI ÜNİTELERİ

İnterkom sistemleri arasında yerini alan önemli ekipmanlardan birisidir. İsminden de anlaşılacağı üzere binanın veya dairenin dış alanına monte edilir. Üzerindeki kamera sayesinde ziyaretçinizin görüntüsünü daire içerisindeki monitörde görebilirsiniz.

İnterkom dış kapı üniteleri özellikleri arasında görüntü, ses veya zil gibi ek özelliklerde vardır.

İNTERKOM SWİTCHLERİ

İleri teknoloji olan interkom sistemlerinde görüntülerin aktarılması için bazı ek elemanlar kullanılır. Bunlar arasında switclerde vardır. İnterkom switchleri 8 port yada 16 port olarak karşımıza çıkar. Network switch olarakta tanımlanabilir.

Alkatek İletişim

Fiyat Almak İçin Bize Ulaşın

WeCreativez WhatsApp Support
Size Yardımcı Olmak İçin Buradayız
👋 Merhaba, Hoşgeldiniz